Hakkımızda

Alya Plastik’ te temel ilke kaliteli üretimdir. Hedefimiz sıfır hata ile çalışmak, en iyi en kaliteli ürünleri en kısa süre içerisinde üretmektir.

Uzun yıllardır plastik imalatı konusunda sektörde bulunan Firmamız  Ülkemizde Plastik Saksı alanındaki boşluğu görmüş ve bu alanda faaliyete başlayıp ihtisaslaşmıştır.

 

Alya Plastik Modern dekoratif saksı üretiminde farklı olmayı kendisine hedef koymuş, iki günü birbirine eşit olan zarardadır Hadisi Şerifini kendisine şiar edinmiş olup 27 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimiz ile beraber makine parkurunu ve üretim tesislerini günümüz teknolojisini takip ederek geliştirmiştir.

 

Alya Plastik Kaliteden taviz vermeden üretimi arttırma yönünde çalışmalar yapmaktadır. Hem kaliteli hemde sektörün ihtiyaçlarına göre ürünler üretmek için yeni fikirlere açık olup sektöre yeni ürünler sunmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

Doğru Kalite Fiyat oranının sağlayarak yeni ve farklı ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, farklılıklar aratacak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Misyonumuz

Kaliteli yenilikçi ve farklı ürünler üreterek Sektörde Türkiye' nin yanı sıra tüm Dünya' da tüketiciler ile buluşturup sektörde en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

Firmamız dünya etik standartları olan “BSCI” ve “Sedex 4 Pillar” standartlarında üretim yaparken “ISO 9001:2008” , “ISO 13485:2012” ve “ISO 22000:2005” Kalite Yönetim Standartartlarına sahiptir. Gıda güvenliği açısından T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının denetiminden geçerken lokal otoriteler tarafından da denetimlerden geçmektedir. Amerikan gıda güvenliği standartlarından FDA onayını alan ürünlerimizle beraber Avrupa standartlarında ürün bazında onayını alan “Gıda Kontağında güvenilirlik” belgesi de almıştır.

d